Ak Parti Gençlik Kollarından Öğrencilere Kutlu Doğum Hediyesi

Siverek Ak parti gençlik kolları Siverek belediyesi katkılarıyla kırsal mahallelerde okuyan öğrencilere dini kitap dağıttı

Ak Parti Gençlik Kollarından Öğrencilere Kutlu Doğum Hediyesi
Advert
Haberin videosu için tıklayın! Haberin galerisi için tıklayın!

AK Parti Siverek Gençlik Kolları Siverek belediyesi katkılarıyla Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed Mustafa (SAV)’ doğumu olarak kutlanan, Kutlu Doğum Haftası” çerçevesinde İlçenin kırsal okullarında okuyan öğrencilere diyanet işleri başkanlığı tarafından basılmış ‘Dinimizi Öğreniyoruz’ adlı kitabı hediye etti.

Gençlik kolları Başkanı Enis Taşdöndüren ile gençlik kollarında yer alan çok sayıda gönüllü gencin katıldığı kitap dağıtma etkinliği çerçevesinde okul hocalarına kalem, karanfil dağıtılırken, ihtiyaç sahibi öğrencilere kırtasiye malzemesi yardımında da bulunuldu.

Peygamberimizi ve onun yolunu öğrencilerimize sevdirmek amacında olduklarını belirten Ak parti ilçe gençlik kolları başkanı Enis Taşdöndüren ‘ Bu amaçla devamlı çalışmalarda bulunduklarını, kutlu doğum haftasını da buna vesile kıldıklarını’ belirterek şunları söyledi “  Siverek Ak parti gençlik kolları olarak kutlu doğum haftası münasebeti ile Kırsal mahallelerde bulunan okullarımızı ziyaret edip peygamber efendimizin hayatını anlatan ve onun getirmiş olduğu din olan İslamiyet’i anlatan kitaplarımızı dağıtıyoruz.

Üç binden fazla dini kitap dağıttıklarını belirten Taşdönderen “ bunların yanında okul hocalarımıza da kalem ve karanfil hediye ettik, bu arada ihtiyacı olan öğrencilere de kırtasiye malzemesi yardımında bulunduk. Bu çalışmamızda bizi yalnız bırakmayıp, desteklerini esirgemeyen Siverek Belediyemize ve her alanda can ve gönülleri ile çalışsan gençlik kolları üyelerimize ve ilçe müftümüz ile emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi

sİVEREK sİVEREK HABER SİVEREK SON HABER
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Siverek'li Öğrencilerden Şehit Annesine Mektup
Siverek'li Öğrencilerden Şehit Annesine Mektup
Öğretmen Servisi Kaza Yaptı: 10 Yaralı
Öğretmen Servisi Kaza Yaptı: 10 Yaralı