AK Parti İlçe Başkanı Çelik Kaza geçiren öğrencileri ziyaret etti

Başkan Çelik kazada yaralanan çocukları ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerinde bulundu

AK Parti İlçe Başkanı Çelik Kaza geçiren öğrencileri ziyaret etti
Advert

AK Parti Siverek İlçe Başkanı İlhan Çelik geçtiğimiz günlerde Siverek-Adıyaman karayolunda Kalınağaç yakınlarında öğrencileri okula taşıyan öğrenci servisinin takla atması sonucu kazada yaralanan Gazek köyü öğrencileri ve ailelerini ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

 

Kazada yaralanan ve halen evlerinde tedavileri süren çocuklarla yakından ilgilenen Başkan Çelik ‘Kazada yaralanan öğrenci ve ailelerine Şanlıurfa Milletvekili ve Avrupa Birliği Uyum Komisyonu Başkanı Sayın Kasım Gürpınar’ın selamlarını getirdiğini’ belirterek “ Kazada ölen şoförümüze Allahtan rahmet diliyorum, gerçekten çok büyük bir kazaydı ve bu kazada yaklaşık 20’ye yakın çocuğumuz yaralandı, kazanın gerçekleştiği saatten bu yana öğrencilerimizle yakından ilgilendik. Özelikle Milletvekilimiz Mehmet Kasım Gülpınar bu konuda her gün bizi arayarak çocukların sağlığı hakkında bilgi aldı gereken varsa yapılması konusunda talimat verdi. Çok şükür tüm çocuklarımız sağlığına kavuştu ve şuan evlerindeler. Öğrenci ve ailelerine geçmiş olsun diyorum, Allah bir daha böyle acıları yaşatmasın” dedi

 

Gazek köyü sakinleri ve kazada yaralanan öğrenci aileleri de Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar ve AK Parti İlçe Başkanı İlhan Çelik teşekkür ederek “ Zor günlerimizde bizi yalnız bırakmadılar, tedavi konusunda Milletvekilimiz her zaman yanımızda oldu. Tekrardan Milletvekilimize ve İlçe Başkanımıza teşekkür ediyoruz”

 

Başkan Çelik yaralı öğrencilerin ziyareti sonrasında bir süredir rahatsızlığından dolayı tedavi gören Ertem mahalle muhtarı Cuma Gümüstaş’ı evinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu. 

Siverek İlhan Çelik Ak Parti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mistik Olmaya Ne Dersiniz?
Mistik Olmaya Ne Dersiniz?
Deprem Bir Çok Yerde Hissedildi
Deprem Bir Çok Yerde Hissedildi