Ak Parti Siverek'te Referandum Çalışmalarına Start Verdi

İlçe teşkilatı 16 Nisan’da yapılacak Anayasa Referandumu için çalışmalara başladı.

Ak Parti Siverek'te Referandum Çalışmalarına Start Verdi
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Türkiye Büyük Millet Meclisinde oylanarak kabul edilen Anayasanın 18 Maddelik değişikliği ardından, Siverek İlçe teşkilatı, Kadın ve Gençlik kolları birlikte ilçe genelinde çalışmalarına başladı.

 

Referandum çalışmaları kapsamında İlçe’de bulunan bazı STK, esnaf ve vatandaşları ziyaret eden teşkilat üyeleri, vatandaşlara içerisinde yeni anayasa değişikliliğinin neler getireceğinin yazılı olduğu evet gazetesi ile broşürler dağıtılarak, evet oyu istendi.

 

Referandum çalışmalarıyla ilgili açıklamalarda bulunan AK Parti ilçe Başkanı İlhan Çelik “ Bu halk oylaması ülkemizin geleceğini ilgilendiren bir oylama olması münasebetiyle çok önem arz ediyor. Bundan dolayı ilçe teşkilatı, kadın ve gençlik kollarımızla birlikte gecemizi gündüzümüze katıp halkımıza yeni anayasa değişikliliklerinin neler getirdiği konusunda bilgiler sunacak, akıllarında kalan soru işaretlerine cevap vereceğiz. Bu çalışma kapsamında ilk olarak, bire bir tüm vatandaşlarımızı ziyaret ederek bunu gerçekleştiriyoruz. Yoğun bir ilgiyle karşılanıyoruz. Gerçekten vatandaşlarımızın Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a güvenleri sonsuz, hangi kapıyı çalıyorsak çalalım, bu sevgi ve güveni görüyoruz. Bu çalışmalara eksiksiz katılım gösteren ilçe teşkilatı, kadın kolları ile gençlik kollarına sonsuz teşekkür ediyorum” dedi 

Siverek Siverek Ak parti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Murat     2017-04-04 Hayır demekle meşgulüm
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ASIL HEDEF ERDOĞAN!
ASIL HEDEF ERDOĞAN!
Fettahlı'dan Siverek İçin Önemli Talepler
Fettahlı'dan Siverek İçin Önemli Talepler