Bakan çelik Siverek’te Referandum Çalışmalarında Bulundu

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde bir dizi temas ve ziyaretlerde bulundu

Bakan çelik Siverek’te Referandum Çalışmalarında Bulundu
Advert

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik'e Şanlıurfa Milletvekili Mehmet kasım Gülpınar, Belediye Başkanı Resul Yılmaz eşlik etti.

           

Bakan Çelik İlçeye 30 Km uzakta bulunan Gökçeada ve çevre mahalle sakinlerinin düzenlediği toplantıya katıldı.

    Diyarbakır-Şanlıurfa karayolu üzerinde bulunan bir tesiste  düzenlenen toplantıda Bakan çelik Pazar Günü yapılacak referandumda Mahalle sakinlerinden destek istedi. Yıllardır Nas'an bölgesinde yaşanan su sorununun    2018 yılına kadar çözeceğini belirten Çelik 'bölgeye  hayvancılığı  desteklemek amacıyla hükumet tarafından  2 Milyon TL destekleme yardımında bulunacağı müjdesini verdi. 

Bakan Çelik Milletvekili Gülpınar ve beraberindekiler, AK Parti  teşkilatınca  düzenlenen “ gençlerle buluşma toplantısına katıldı.

İlçenin Yenişehir mahallesinde bulunan Atatürk Kapalı spor salonunda toplanan  kalabalığa hitap eden Çelik "Gençlerden evet  için ev ev dolaşmalarını isteyerek  şunları kaydetti” gençler sizlerle daha çok bir arya geleceğiz, burada siyaset yapan teşkilatımızla birlikte ne istiyorsanız  yapacağız, bundan hiç şüpheniz olmasın, futbol sahasıyla futbol sahası, okulsa okul,yolsa yol, sanayi yapacağız sizden , bir şey  istiyorum siz Pazar günü  görevinizi yapın  gerisini  bize  bırakın” dedi.

Siverek Siverek haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öğretmen Servisi Kaza Yaptı: 10 Yaralı
Öğretmen Servisi Kaza Yaptı: 10 Yaralı
Motosiklette Koyun Var
Motosiklette Koyun Var