Başkan Çiftçi Siverek AK Parti İlçe Teşkilatına İftar Yemeği Verdi

Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi Siverek İlçe Teşkilatıyla iftar yemeğinde bir araya geldi

Başkan Çiftçi Siverek AK Parti İlçe Teşkilatına İftar Yemeği Verdi
Advert

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi Avrupa Birliği Uyum Komisyonu Başkanı ve Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar ile AK Parti Siverek ilçe teşkilatıyla iftar yemeğinde bir araya geldi.

Karaköprü’de kurulan iftar çadırında verilen yemekte konuşma yapan Büyük şehir belediye başkanı Nihat Çiftçi “İftar davetimize icabet ettikleri için başta Avrupa birliği uyum komisyonu ve Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar ile Siverek İlçe teşkilatına teşekkür ediyorum. Bu kardeşlik sofralarında bir arada olmak, birliğimizi ve beraberliğimizi pekiştirmek çok önemlidir. Siverek teşkilatının çalışmalarını ve partimize kattığı başarıları taktir ediyor ve tebrik ediyoruz” dedi

İftar yemeği öncesi kısa bir konuşma yapan Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar “ Bu iftar yemeği davetinden dolayı Büyük Şehir Belediye Başkanımız Nihat Çiftçiye teşekkür ediyorum, Ankara’da yoğun diplomasi çalışmalarımızdan dolayı Şanlıurfa’ya sık sık gelemiyorum, ama bu güzel davete icabet etmek amacıyla çalışmalarımıza bir iki gün ara vererek, gelmiş bulunmaktayız. Allah bu güzel ortamları, bir ve dirliğimizi daim kılsın” dedi

İftar yemeğinden sonra Gap Sukay tesislerinde istişare toplantısı yapıldı, toplantı sonrasında, Ak Parti İlçe yönetim kurulu üyeleri ile Büyükşehir Belediyesi Dostluk halı saha maçı düzenlendi.

Programa Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar, Şanlıurfa Büyük Şehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, AK Parti İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Siverek AK Parti İlçe Başkanı İlhan Çelik, ilçe teşkilatı, Büyük Şehir Belediye Meclis üyeleri ile çok sayıda davetli katıldı.

Siverek Siverek haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ASIL HEDEF ERDOĞAN!
ASIL HEDEF ERDOĞAN!
Fettahlı'dan Siverek İçin Önemli Talepler
Fettahlı'dan Siverek İçin Önemli Talepler