Başkan Yılmaz, Basınla İftarda Buluştu

Siverek Belediye Başkanı Resul Yılmaz, ulusal ve yerel basında görev yapan gazetecilerle iftar yemeğinde bir araya geldi.

Başkan Yılmaz, Basınla İftarda Buluştu
Advert

Tarihi Paşa Konağında düzenlenen iftar yemeğine Belediye Başkan Vekili Hamdi Hatipoğlu, Güneydoğu Anadolu Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı ve Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Talat Akay, Şanlıurfa Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Veysel Polat ve yönetim kurulu üyeleri, Gaziantep Gazeteciler Cemiyeti Genel Sekreter Yardımcısı, DHA Gaziantep Bölge Müdürü Hasan Kırmızıtaş, GAP Gündemi Gazetesi yetkilileri ile Siverek’te görev yapan gazeteciler katıldı.

İftar yemeğinin ardından Üçgen Park Sosyal tesislerinde yapılan çalışmalar ve projeler hakkında bilgi veren Başkan Yılmaz, daha sonra gazetecilerle Mustafa Remzi Bucak Bulvarını gezdi.

Başkan Yılmaz yemeğin ardından yaptığı açıklamada şunları kaydetti: “Bugün ulusal basınımızın, gerek Şanlıurfa gerekse Siverek’teki yerel basınımızın güzide mensuplarını ağırladık. İftar yemeğinde kendileriyle bir araya geldik. Kendileriyle birlikte olmaktan son derece keyif aldım, mutluluk duydum. İnşallah bundan sonra da sık aralıklarla belirli periyotlarla bir araya gelmeye devam edeceğiz. Gerek Siverek gerek Şanlıurfa üzerinde bazı paylaşımlarsa bulunduk. Değerli bilgiler aldık. Ben ilçemizi ziyaretlerinden dolayı her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bundan sonrada sık sık görüşmeyi umut ediyorum” dedi.

Şanlıurfa Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Veysel Polat, Başkan Yılmaz’a davetinden dolayı teşekkür etti. Polat, “Ramazanın 20. günü Siverek’teyiz. Değerli Belediye Başkanımız Resul Bey daveti üzerine geldik, iftarımızı burada gazeteci arkadaşlarımız ve belediye yetkililerimizle açtık. Siverek bir huzur şehri bunu gördük. Siverek’in güzelliğine, kardeşliğine, sıcaklığına ve huzuruna şahit olduk. Çok güzel çalışmalar yapan bir belediye gördük. Şanlıurfa hatta bölgede örnek çalışmalar yapıyor. Gördüklerimiz karşısında çok mutlu olduk. Siverek Belediyesinin bu çalışmaları ile güzide ilçemizin çok yakın zamanda bir cazibe merkezi haline geleceğine inanıyoruz. Bizleri davet etme nezaketi gösteren Resul Başkanımıza tekrar teşekkür ediyorum” diye konuştu.

-Akay: “Siverek halkı Resul Başkanın kıymetini bilmeli

Güneydoğu Anadolu Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı ve Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Talat Akay, “Siverek 38 ilden daha büyük bir ilçemiz ve bu denli büyük ilçemiz Siverek’in gönlü de büyük gücüde büyük hatta projeleri daha büyük. Başkanımızın iftarına geldik. Öncelikle Siverek Belediye Başkanımız Sayın Resul Yılmaz’a teşekkür etmek istiyorum. Kararlılıkla yaptığı projeleri bizlere anlattı, bizlerde bunları gördük. Siverek’in alt yapısını büyük bir cesaretle, hiç üşenmeden, gözünü kırpmadan bu işe koyulmuş. Zan ediyorum ki Siverek önümüzdeki 20 yıl için alt yapısını tamamlamış olacak. İsmi prestijli cadde olur, gezi caddesi olur yada dinlenme caddesi olur. İsmi çok önemli olmasa da yapılan çalışma çok güzel, gezdik gördük. İnşallah diğer ilçelerimize örnek olur. Büyükşehir ile yapılan projeler için Başkanımızı kutluyoruz. Çalışmaların aralıksız devam edeceği konusundaki inancımız tamdır. Ben Resul Başkanımı bu konuda tebrik ediyor, yolu açık olsun diyorum. Siverek halkı Resul Başkanın kıymetini bilsin” ifadelerini kullandı.

Siverek Siverek Son Haber Resul Yılmaz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mistik Olmaya Ne Dersiniz?
Mistik Olmaya Ne Dersiniz?
Deprem Bir Çok Yerde Hissedildi
Deprem Bir Çok Yerde Hissedildi