Başkan Yılmaz Öğrencilerle Temizlik Yaptı

Türk Telekom Lisesince başlatılan ‘Temiz Çevre Temiz Toplum’ kampanyasında Belediye Başkanı Resul Yılmaz, öğrencilerle çevre temizliği yaptı.

Başkan Yılmaz Öğrencilerle Temizlik Yaptı
Advert

Viranşehir karayolundaki piknik alanı olarak kullanılan Belediye fidanlığında eldiven takıp eline poşet alan Belediye Başkanı Yılmaz, öğrencilerle birlikte yaklaşık bir saat yerlerde bulunan atık maddeleri topladı.

Temizlik kampanyasından dolayı okul idarecilerine ve öğrencilere teşekkür eden Belediye Başkanı Yılmaz yaptığı açıklamada şunları kaydetti: “Türk Telekom Lisesi idarecileri ve öğrencileri daha temiz bir çevreye dikkat çekmek çevre temizliğinde farkındalık oluşturmak amacıyla başlattıkları kampanyaya sivil toplum kuruluşu temsilcileri, belediye meclis üyesi arkadaşlarımızla birlikte katıldık. Kendilerine teşekkür ediyorum.”

Çalışmaların ardından Belediye fidanlığında öğrencilere ikramda bulunan Başkan Yılmaz, öğrencilere ilçede devam eden alt ve üst yapı çalışmalarını anlattı. Öğrencilerin kentle ve belediye çalışmalarıyla ilgili görüşlerini aldı, birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi. 

Siverek Resul Yılmaz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ASIL HEDEF ERDOĞAN!
ASIL HEDEF ERDOĞAN!
Fettahlı'dan Siverek İçin Önemli Talepler
Fettahlı'dan Siverek İçin Önemli Talepler