Belediye mi Aile Kurumumu?

Vatandaşlar tepkili

Belediye mi Aile Kurumumu?
Advert

Siverek Belediyesi ile Büyükşehir’in aldığı bir karar ile ilçenin lüks dükkânlarına halktan toplanılan vergilerle bedelsiz olarak kepenk takacağı duyulması üzerine, halktan ve Sivil Toplum Kuruluşlarından yükselen sesler karşısında köşeye sıkışan B.B Resul Yılmaz’ın imdadına kardeşi yetişti.


Siverek’li binlerce vatandaşın düşüncesini dillendiren Eğitim Bir Sen Siverek Temsilcisi Fikret Aslanparçası’na doğruları dillendirdiği için sosyal medya hesabından hakaret eden Yılmaz’ın kardeşi “Fikret Arslanparçası'nın, ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ'nin gerçekleştireceği bir projeyi eleştiren yazısının başlığında Siverek Belediyesi'nden bahsetmesi en hafif tabiri ile ahlaksızlıktır. Şiyar YILMAZ” ifadelerini kulandı.


Bu açıklama karşısında yüzlerce vatandaş tarafından  ‘bunlar Belediye kurumunu aile kurumu olarak görüyor’ diye yorumlandı.


Kendinse yapılan hakarete sosyal medya hesabından cevap veren Fikret Aslanparçası ‘kendisine yapılan hakareti mahkemeye taşıyacağını’ belirtti. “Kem söz sahibine aittir. Seviyeyi düşürmeyeceğim ama maalesef hukukçu kimliği olan biri tarafından kişilik haklarıma yapılan saldırıyı da mahkemeye taşıyacağımı ifade etmeliyim.” Diye yazdı
Aslanparcası'ın paylaşımının altına yapılan yüzlerce yorumda destek verilerek, belediye başkanı Resul Yılmaz ve kardeşi kınandı.


İşte o paylaşımlar ve yorumlardan bir kaçı:

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ibrahim halil yarış     2017-08-11 bu arada hanifi güneş beyede sesleniyorum bildgi ne varsa açıklasın
ibrahim halil yarış     2017-08-11 devleti yönetenler aile kurumuna dönüştürdüler belediyeyi,de aile kurumuna dönüşmesine şaşırmıyorum zaten aile şirketi gibi çalışıyor belediye kurumu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ASIL HEDEF ERDOĞAN!
ASIL HEDEF ERDOĞAN!
Fettahlı'dan Siverek İçin Önemli Talepler
Fettahlı'dan Siverek İçin Önemli Talepler