Bir Belediye Yönetiminin Düştüğü Acziyetin Haberi

Etkinliklere katılmak eğitime katkı oluyor (!)

Bir Belediye Yönetiminin Düştüğü Acziyetin Haberi
Advert

Yönetime geldiği 3 yıl içerisinde Ak Parti Belediyeciliğine uygun icraatlar sunmayan, vaat ettiği birçok projelerin temelini dahi atmayan,  halktan kopuk, halkın sorunlarını görmezden gelen Siverek Belediye yönetimi yapacağı icraat olmaması hesabiyle, Başkan yardımcıların Okullalar da yapılan etkinliklere katılmaları bir hizmet olarak sunuluyor (!)

En bariz örneği 10 Mayıs 2017 tarihli Siverek Belediyesi resmi sitesinde yer alan haber.

Haberin başlığı; EĞİTİME KATKI SUNMAYA DEVAM EDİYORUZ.

Okuyucu haberi tamamen okuduğu zaman eğitime katkı namını tek bir kelime yokken, bu etkinliklere katılmak, bir katkı olarak sunuluyor.

Sitemizi arayıp bu konuda rahatsızlığını dile getiren vatandaşlar, “3 yıldır aklımızla oynadıkları yetmiyormuş gibi, bu tür basit propagandalarla Siverek ve halkını gülünç duruma düşürmeleri, bir belediye yönetimine yakışmadığını” dile getirdiler.

İşte o haberin tamamı:

EĞİTİME KATKI SUNMAYA DEVAM EDİYORUZ.

Belediye Başkan yardımcımız Hasan Postacı, Sislice ortaokulunda düzenlenen TÜBİTAK bilim fuarına katıldı.

Kültür ve Sosyal işler Müdürlüğünden sorumlu başkan yardımcısı Hasan Postacı, Sislice ortaokulu öğrencilerinin düzenlediği TÜBİTAK 2016 bilim fuarının açılışına katılarak öğrencilerin yapmış olduğu eserleri inceledi.

Başkan yardımcısı Postacı, öğrencilerle yakından ilgilenerek başarılarının devamını diledi.

Hasan Postacı, daha sonra Güvenli ortaokulu öğrencilerinin düzenlemiş olduğu şiir etkinliğine katıldı. Hasan Postacı, etkinliklerde emeği geçen herkese teşekkür ederek şunları söyledi; “Topluma ve insanlığa yararlı bireyler olmak için başta öğrenciler olmak üzere hepimiz çok çalışmalıyız, Sizler çalışarak, hem ailenize hem de topluma yararlı bireyler olabilirsiniz, bunun için tatil dönemlerinde bol bol kitap okuyup soru çözmenizi tavsiye ederim” dedi.

Hasan Postacı konuşmasının devamında, “Siverek Belediyesi olarak her zaman eğitime katkı sağladık, bundan sonra da katkı sunmaya devam edeceğiz” dedi.

Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğümüz, Necip Fazıl Kısakürek İmam Hatip ortaokulunda düzenlenen etkinliklere destek verip, eğitime katkı sunmaya devam ediyor.

Kaynak: Siverek.bel.tr

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ŞİRİN     2017-05-13 BU VE BENZERİ HABERLERİ OKUYUNCA AVRUPA GERÇEKTEN BİZİ KISKANIYOR MU YAA DİYORUM. AF BUYRUNDA NERENİZİ KISKANACAK, ŞEHRİN TOZUNUMU EĞİTİMİN DURUMUNU MU İŞSİZLİK ORANINIZI MI HANGİSİ.. AYRICA SON ZAMANLARDA OKULLAR DA YAYGINLAŞAN KERMESLER EĞİTİME NE GİBİ KATKISI VAR. NOT : HAYVANAT BAHÇESİNİ MÜDÜRÜ TÜBİTAK BAŞKANI OLURSA GENÇLERİN ÇALŞMALARI ÇEŞİTLİ YARIŞMALARDA ELENİP BAŞKA ÜLKELERDE DERECE ALMALARI AYRI BİR MESELE.ONLARDA EĞİTİME KATKILI OLDUKLARINI DÜŞÜNÜYOR.
alonman     2017-05-13 aynen size katılıyorum..sayın Başkan kendi partisinin politikalarıyla hareket etmiyor..siverekte herkes bunun farkında görevinden azl edilebilir ak parti tarafından
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ASIL HEDEF ERDOĞAN!
ASIL HEDEF ERDOĞAN!
Fettahlı'dan Siverek İçin Önemli Talepler
Fettahlı'dan Siverek İçin Önemli Talepler