Cizre’de bir vahşet daha: Katledip, çıplak bedenlerini teşhir ettiler

Cizre’de de katledilen bir kadının elbiseleri çıkarılıp, çıplak halde fotoğrafları çekilerek sosyal medyada paylaşıldı.

Cizre’de bir vahşet daha: Katledip, çıplak bedenlerini teşhir ettiler
Advert

Saldırı altındaki Cizre’de bir insanlık suçu daha işlendi. Askerler daha önce Varto’da olduğu gibi Cizre’de de katledikleri bir Kürt kadınının elbiselerini çıkarıp, çıplak halde fotoğraflarını çekerek sosyal medyada paylaştı.  

JINHA’nın haberine göre Cizre’de çekildiği belirtilen ve iki ayrı kadına ait olduğu anlaşılan fotoğraflarda işkence izleri görülüyor.

İki ayrı fotoğraftan birinde tıpkı 90'larda kadın gerillalara uygulanan işkence uygulandığı görülüyor. Kadının göğüs kısmına işkence edilip bıçakla kesildiği görülürken ikinci fotoğrafta ise çıplak teşhir edilen kadının baldır kısmının bıçakla kesildiği ve işkence edildiği görülüyor.

Daha önce Varto’da PKK Gerillası Ekin Wan’ın (Kevser Eltürk) katledildikten sonra çıplak bedeni teşhir edilmişti. Büyük bir infiale yol açan bu fotoğraftan sonra kadınlar ‘Ekin Wan direnişimizin çıplak halidir’ sloganı ile eylemler yapmıştı. 

nerinaazad

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
SİVEREK     2016-02-15 Allah bu resmi gerçek sanıp yayınlayana akıl versin. akıllanmıyorsa kahretsin
Altarın Oğlu Tarkan     2016-02-13 sizde kendi kendinizi kandırıyorsunuz.türkün leşle işi olmaz hele böyle rezil bir leşle hiç.ALLAH TÜRKÜ KORUSUN VE YÜCELTSİN
hasan     0000-00-00 Gun gelecek devran donecek serefsizler
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öğretmen Servisi Kaza Yaptı: 10 Yaralı
Öğretmen Servisi Kaza Yaptı: 10 Yaralı
Motosiklette Koyun Var
Motosiklette Koyun Var