Gülpınar Merkez Mahalle Muhtarlarlarıyla Bir Araya geldi

Şanlıura Milletvekil Mehmet Kasım Gülpınar Siverek'te referandum çalışmalarına devam ediyor

Gülpınar Merkez Mahalle Muhtarlarlarıyla Bir Araya geldi
Advert

Avrupa Birliği Uyum Komisyonu Başkanı ve Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar Siverek ilçesinde merkez mahalle muhtarlarıyla biraya geldi. Gülpınar mahallerdeki sorunları dinleyerek, muhtarların sorun ve önerilerini dinledi. 

Gülpınar 16 Nisan'ın önemine değinerek "referandumda evet oyu çıkması halinde  daha hızlı bir bürokrasinin işleyeceğini, Meclisin daha aktif ve hızlı kararlar alacağını' belirterek " Yeni Türkiye yolunda bakanların Milletvekili olmamasının Bakanlıkların daha hızlı daha işler durumda olacağını" söyledi.

Muhtarların İlçeye daha sık gelmesi gerektiği yönünde beyanları üzerine Gülpınar "Avrupa Birliği Uyum Komisyonu Başkanlığına getirildiğimden bu yana, Siverek ilçesine sık sık gelemediğimin farkındayım, ne var ki yüklenen görev neticesinde gerek Ankara'da olsun gerekte Avrupa'da olsun değişik ülke temsilcileriyle görüşmeler sonucu buraya gelme zamanı bazen bulamıyorum. Ama ne zaman fırsatını buluyorsam geliyor ve hemşerilerimle görüşüyorum, benim ve hemşerilerim arasında hiç bir kopukluk olmamıştır, 24 senedir numaram aynı ve 24 saat açık. Gelen telefonlara, sosyal medyadan gelen mesajlara elimden geldiğince cevap veriyorum. Hiç kimse bana ulaşmada sıkıntı yaşamıyor. Siverek'i ihmal etmiyorum görev icabı sık sık gelemiyorum, bu konuda da halkımın ve sizin anlayışınızı sığınıyorum" dedi   

Yaklaşık iki saat süren toplantı sonrasında tüm muhtarlar Siverek ve Siverek halkı için yaptıkları çalışma ve fedakârlık için Gülpınar'a teşekkür etti. 

Mehmet Kasım Gülpınar Gülpınar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
karacadağlı     2017-03-24 Allah için doğru söylüyor. Allah bu adamdan razı olsun.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ASIL HEDEF ERDOĞAN!
ASIL HEDEF ERDOĞAN!
Fettahlı'dan Siverek İçin Önemli Talepler
Fettahlı'dan Siverek İçin Önemli Talepler