İhtiyaç Sahibi Öğrencilere Kırtasiye Yardımı

Siverek Molla Ramazan Anadolu İmam Hatip Lisesi, kardeş okul olarak seçtiği Siverek Osman Esat Efendi İmam Hatip Ortaokulunda okuyan ihtiyaç sahibi öğrencilere kırtasiye ve giysi yardımında bulundu.

İhtiyaç Sahibi Öğrencilere Kırtasiye Yardımı
Advert

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde eğitim ve öğretimin başlamasıyla birlikte, ihtiyaç sahibi öğrencilere kırtasiye ve giysi malzemesi yardımları başladı.

Bu yardımlar kapsamında Siverek Molla Ramazan Anadolu İmam Hatip Lisesi, kardeş okul olarak seçtiği Siverek Osman Esat Efendi İmam Hatip Ortaokulunda okuyan ihtiyaç sahibi öğrencilere kırtasiye ve giysi yardımında bulundu. Molla Ramazan Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Abbas Polat düzenlenen kampanya hakkında yaptığı açıklamada “Bugün burada bulunmamızın sebebi; kardeş okul projesi kapsamında ortaokulda okuyan öğrencilerimize kırtasiye malzemeleri getirdik, birde ihtiyaç sahibi öğrencilerimize ayakkabı ve elbise yardımında da bulunacağız. Kırtasiye malzemelerini dağıttık, diğer ayakkabı ve elbiseleri de okul idaresine bırakarak, yapacakları tespitler sonucu dağıtımını kendileri yapacaklar. Bu yıl boyunca kardeş olarak kabul ettiğimiz okulun öğrencilerine elimizden gelen yardımı yapacağız. Bu yardımlarda bize destek veren herkese teşekkür ediyoruz” dedi

Kırtasiye ve giysi yardımı alan öğrenciler de, yardımı gerçekleştiren Molla Ramazan Anadolu İmam Hatip öğretmen ve idarecilerine teşekkür etti.

 

 

Siverek Eğitim
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Motosiklet Pikapa Çarptı: 2 Yaralı
Motosiklet Pikapa Çarptı: 2 Yaralı
Kendi İsminin verildiği Okula Kitap yardımı yaptı
Kendi İsminin verildiği Okula Kitap yardımı yaptı