İlçe Milli Eğitim Müdürü Nuri Kapanoğlu’ndan Yıl Sonu Karne Mesajı

2016-2017 Eğitim yılının sona ermesi nedeniyle İlçe Milli Eğitim Müdürü Nuri Kapanoğlu bir mesaj yayımladı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Nuri Kapanoğlu’ndan Yıl Sonu Karne Mesajı
Advert

2016-2017 Eğitim yılının sona ermesi nedeniyle İlçe Milli Eğitim Müdürü Nuri Kapanoğlu bir mesaj yayımladı. Kapanoğlu mesajında şu ifadelere yer verdi

İlçemizde 80 bin 135 öğrencimize verdiğimiz karnelerle birlikte 2016-2017 Eğitim yılı sona eriyor. Öğrencilerimiz yoğun bir okul döneminden sonra 3 aylık bir tatile girecek. Bu tatil öğrencilerimizin dinlenmeleri, kendilerine zaman ayırmaları, daha fazla kitap okumaları, sevdikleriyle birlikte zaman geçirmeleri için önemli bir fırsat olacaktır.

Değerli Öğrencilerimiz

Bazılarınızın notları yüksek, bazılarınızın notları düşük olabilir, ama şuna inanmanız gerekiyor ki, herkes emeğinin karşılığını alır. Çok çalışanın notunun iyi, az çalışanın notunun düşük olması bu sebepledir.Onun için bu yazı bir fırsat bilerek, notu düşük olanlar daha fazla çalışarak notlarını yükseltebilirler. Çok okuyun, çok test çözün. Göreceksiniz ki birçok şeyi başarmışsınızdır.

Burada anne ve babalara da seslenmek istiyorum. Değerli anne ve babalar. Çocuklarınızın karne notu hangi düzeyde olursa olsun, çocuklarınıza hoşgörü ve sevgiyle yaklaşın. Çocuklarınıza yakından ilgilenin, bu tatili çocuklarınızla geçirin ve gelecek yıla çocuklarınız hazırlayın.

Değerli Eğitim camiamızın göz bebekleri öğretmenlerim ve idarecilerim, bu uzun ve yorucu eğitim maratonunda en büyük pay size aittir. Bir yıl boyunca tüm olumsuzluklara rağmen geleceğimiz olan öğrencilerimizi yetiştirmek, ileriye taşımak adına birçok fedakârlıklar yaptınız ve bu fedakârlıkların neticesinde Siverek eğitim alanında büyük başarılar elde etti.

Bu sorumluluk bilinci ve özverili çalışmanızdan dolayı sizleri tebrik ediyorum.

Tekrardan başta öğretmen ve idarecilerimiz olmak üzere öğrenci ve velilerimizi tebrik ediyorum” dedi

Nuri Kapanoğlu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ASIL HEDEF ERDOĞAN!
ASIL HEDEF ERDOĞAN!
Fettahlı'dan Siverek İçin Önemli Talepler
Fettahlı'dan Siverek İçin Önemli Talepler