İzmit'ten Siverek'e Kardeşlik Köprüsü

İzmit Belediye Başkanı ile Beraberindekiler Siverek'te kütüphane açtı

İzmit'ten Siverek'e Kardeşlik Köprüsü
Advert

Kocaeli İl’i İzmit ilçe Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan beraberinde AK Parti İlçe yönetiminde ki  üyeleriyle birlikte Siverek ilçesine gelerek bir dizi ziyarette bulundular.

   Belediye Başkanı Doğan ve beraberindekiler Siverek Belediye Başkanı Resul Yılmaz’ı makamında ziyaret ederek bir süre görüştü.

   İzmit Belediye Başkanı ile beraberindekiler İlçenin Güney Caddesi üzerinde bulunan AK Parti ilçe Başkanlığını ziyaret ederek ilçe yönetimiyle bir süre görüştü.

    İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan ve Beraberindekiler ilçenin kırsal alanında bulunan ilçeye 40 Km uzakta bulunan Taşhan mahallesinde bulunan ilk ve ortaokulu ziyaret etti.

    Başkanını Kırsal Mahalle ziyaretine Siverek İlçe Kaymakamı Dr. Vural Karagül, Belediye Başkan Yardımcıları Hasan Karakaş, Hasan postacı, Ali Gelener ile AK Parti ilçe teşkilatı üyeleri katıldı.

    İzmit Belediye Başkanı Doğan ve beraberindekiler kırsal mahalle okulunun kütüphanesini açtılar, belediye Başkanı ve beraberindekiler okula çok sayıda kitap bağışladılar.

      İzmit Belediye Başkanı Doğan kütüphane açılışında yaptığı konuşmada birlik ve beraberliğin önemine değinerek şunları kaydetti” Burada son derece mütevazi bir açılış gerçekleştiriyoruz, aslında bu açılış bir küçük bir kütüphanenin açılışından ziyade günülerin sonuna kadar açılışıdır, İzmit ve Kocaeli halkının Siverek’te’ ki halkımıza sevgilerinin açılışını getirdik. Hasbel kader kadın kollarımız ve teşkilatımızla beraber Taşhan köyü ilk ve ortaokulumuza bazı desteklerde bulunduk ve bu desteklerimiz devamda edecek. Bu çalışmada desteği geçen herkese teşekkür ediyorum, ayrıca Taşhan köyünde bizi ağırlayan başta muhtarımız ve köy halkına da teşekkür ediyorum. Biz Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan ve Başbakanımızın çizgisinde buralara geldik, insanımızı yaşatın ki devlet yaşasın anlayışıyla hareket ediyoruz, bizlerde buralara size olan sevgimiz ve İzmit halkının selamı ile geldik” dedi.

    Belediye Başkanı ve beraberindekiler mahallede yaşlı ve hasta vatandaşları ziyaret etti. Köylülerle birlikte öğlen yemeği yedi.  

Siverek Siverek haber Siverek son haber Siverek son dakika
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ASIL HEDEF ERDOĞAN!
ASIL HEDEF ERDOĞAN!
Fettahlı'dan Siverek İçin Önemli Talepler
Fettahlı'dan Siverek İçin Önemli Talepler