Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğünden anlamlı ziyaret

Siverek Şehit Aileleri ve Gazileri Dayanışma Derneği ziyaret edildi.

Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğünden anlamlı ziyaret
Advert

Siverek Belediyesi Kadın ve Aile hizmetleri Müdürü Şükran Konca ile Sosyal Hizmet uzmanı Fatma Karal 19 Eylül gaziler günü münasebetiyle ilçenin Abdalağa mahallesinde bulunan Siverek Şehit Aileleri ve Gazileri Derneğini ziyaret etti.

Dernek Başkanı Yılmaz Gözcü ile gaziler tarafından kapıda karşılanan Kongül ile Karal, Siverek Belediyesi Kadın ve aile hizmetleri müdürlüğü adına, Başkan Gözcü’ye çiçek taktim etti.

Şehit ve gaziler sayesinde birlik ve beraberlik içerisinde yaşadıklarını’ belirten Kongül “ Dün olduğu gibi bugünde düşmanlarımız gerek içten ve gerekse dıştan aziz vatanımızı parçalamak, bağımsızlığımızı yok etmek istemektedir. Dış düşmanlara ve onların içteki işbirlikçilerine karşı şerefle vatanını korumuş, mücadele etmiş ve gazi olmuş tüm gazilerimizin gaziler gününü kutlamak amacıyla Siverek’te faaliyet gösteren Siverek Şehit Aileleri ve Gazileri Dayanışma Derneğini ziyaret ettik. Bu münasebetle Ülke genelinde canını vatanına siper etmiş ve tüm dünyaya ülkenin bölünmez bütünlüğünü kanıtlamış tüm gaziler gününü kutluyorum” dedi

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Motosiklet Pikapa Çarptı: 2 Yaralı
Motosiklet Pikapa Çarptı: 2 Yaralı
Kendi İsminin verildiği Okula Kitap yardımı yaptı
Kendi İsminin verildiği Okula Kitap yardımı yaptı