Karayılan: Türk ordusuna, Türk bayrağına karşı değiliz

Karayılan:Türk bayrağına karşı olma, TC devletine başkaldırma gibi bir durum yok.

Karayılan: Türk ordusuna, Türk bayrağına karşı değiliz
Advert

Karayılan:"Oradaki gençler orduya karşı olmadıklarını ilan ettiler ve orduya karşı yaptıkları bir eylemleri yoktu.

Onlar, 'demokratik özerklik istiyoruz; polisin içimize girmesini istemiyoruz' diyorlar. "Devletin yerel yönetimini, yerel idari sistemini reddediyoruz. Kendi kendimizi yöneteceğiz, kendi kendimizin güvenliğini sağlayacağız' diyorlar.

Yani burada orduya karşı olma, Türk bayrağına karşı olma, TC devletine başkaldırma gibi bir durum yok.

Burada bir hak talebi vardır. Zorunlu bir biçimde, var olabilmek için kendini savunma tutumu vardır. İrade olmada ısrar vardır. Bu çok anlamlı ve çok değerlidir.

Karayılan Türk Bayrak
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İsmail     0000-00-00 Madem karşı değilsiniz Derdiniz ne o zaman .Kürd şehirlerini harabeye çevirdiniz, esnafini iflas ettirdiniz. Devlete orduya bayrağa karşi değilseniz demokratik özerklik (her ne ise) fantezilerinizi gidin suriyedeki Kürtlerden arindirdiğiniz kantonlarinizda uygulayin.Sayin Barzani gibi biraz mert olun Kürdistanin bağimsizliği için hiç olmazsa iki laf edin.
hayri     0000-00-00 Bu zırvaya yorum yapmaya değmez.yazık bunlar için kendini feda edenlere
Zerdeşt     0000-00-00 Bayrak ve Ordu'ya karşı kısacası TC işgalci gücüne karşı değilseniz nedir sizin bu kürd halkına yaptığınız zulüm
Ali     2015-12-23 Kürdleri sopa ile biz yöneteceğiz diyorlar kısacası.Genç dediği ipini koparmış o takıma bizi savunma hakkı ve yetkisini,bizi yönetme hakkını, irade olma hakkını benim sokağımda mahallemde oturan halk vermedi bu hakkı ve yetkiyi kimden alıyorlarkı benim sokağımın mahallemin her tarafını köstebek tarlasına çevirdiler. Çok istiyorlarsa gitsinler kendi evlerinde kendi kendilerine bu yetkiyi versinler
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ASIL HEDEF ERDOĞAN!
ASIL HEDEF ERDOĞAN!
Fettahlı'dan Siverek İçin Önemli Talepler
Fettahlı'dan Siverek İçin Önemli Talepler