Kendi küçük yüreği büyük ‘çocuk’

Tüm harçlıklarını Halep'e gönderdi

Kendi küçük yüreği büyük ‘çocuk’
Advert

Şanlıurfa Valiliğince "Kardeşlik adına Haleplilere bir nefes ol" sloganıyla başlatılan kampanyaya Siverek ilçesinde 5 günlük harçlığını gönderen 2’inci sınıf öğrencisi Abdulkadir Eroğlu, zarfa, parayla birlikte herkesi duygulandıran bir not koydu.

 

 Başlatılan kampanya kapsamında İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce gönderilen zarfları toplayan Selçuk İlkokulu idarecileri, bir zarfın içerisindeki 5 lira ile birlikte not buldu. Okul yönetimi, kısa sürede notu yazan öğrencinin Abdulkadir Eroğlu olduğunu belirledi.

 Küçük Abdulkadir 5 lira ile birlikte zarfa koyduğu notta şunları yazdı: “Halepli kardeşlerim elimden bu kadarı geldi. Beş günlük harçlığımı sizlere gönderiyorum. Babam borçludur, evimiz yok, babam ev almaya çalışıyor. İsterdim ki bir torba un alayım, Halepli kardeşlerime sofrasında ekmek olsun. Allah yardımcınız olsun. Âmin.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Ahnet kucakli     2017-01-13 O mehmet senguler olacak adam yine sow pesindedir. Aciga alinmasi gereken bir memur. Siyasi parti olan mhp ile 24 saat ic ice. Devlet memuru olarak siyasi parti temsilcileri ile böyle 24 saat beraber olamaz. Tarafsizlik ilkesini cigniyor
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ASIL HEDEF ERDOĞAN!
ASIL HEDEF ERDOĞAN!
Fettahlı'dan Siverek İçin Önemli Talepler
Fettahlı'dan Siverek İçin Önemli Talepler