Mehmet Ragıp Karcı kendi ismi verilen okulu ziyaret etti

Usta yönetmen ve şair’e Okul öğretmen ve öğrencileri sürpriz yaptı

Mehmet Ragıp Karcı kendi ismi verilen okulu ziyaret etti
Advert

Siverek Belediyesi Kültür Müdürlüğü tarafından adına yapılan şiir yarışması ödül töreni için Siverek ilçesinde bulunan Usta yönetmen ve Şair Mehmet Ragıp Karcı İlçenin Fırat mahallesinde bulunan ve kendi isminin verildiği Mehmet Ragıp Karcı Kız Anadolu İmam Hatip Lisesini Belediye Başkan yardımcısı Hasan Postacı ile beraber ziyaret etti.

Okul Müdür ve öğretmenleri tarafından kapıda çiçeklerle karşılanan Karcı, bu okulda okuyan öğrenciler tarafından düzenlenen sürpriz bir programla karşılandı.

Okul konferans salonunda düzenlenen programda Mehmet Ragıp Karcı’nın hayatı slayt eşliğinde sunuldu, programda öğrenciler Karcı’nın şiirleri yanı sıra, usta Şair için kendilerinin yazdıkları övgü dolu şiirler okundu, programda öğrenciler tarafından oluşturulan Okul korosu erbana eşliğinde mevlidi şerif ve naatlar dillendirildi.

Öğrencilerin kendisi için hazırladıkları programda zaman zaman duygulanan ve gözyaşlarını tutamayan Karcı, kendisi için düzenlenen program için Okul öğretmenleri ve öğrencilerine teşekkür etti.  Karcı “ Öğrencilerin beni öven sözleri için teşekkür ediyorum, ben kendimi o kadar övecek bir insan olarak göremiyorum Allah’tan o övgülere layık olmak için dua ediyorum” dedi

Daha sonra okul bahçesinde öğrenci ve öğretmenlerle hatıra fotoğrafı çekerek, okuldan ayrıldı

 

Siverek siverek son haber siverek haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mistik Olmaya Ne Dersiniz?
Mistik Olmaya Ne Dersiniz?
Deprem Bir Çok Yerde Hissedildi
Deprem Bir Çok Yerde Hissedildi