MHP'den Kıbrıs Uçak Seferleri İçin Önerge

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yar.Prof.Dr.Semih Yalçın tarafından Şanlıurfa – Kıbrıs uçak seferlerinin başlatılmasına yönelik Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkalığına önerge verildi.

MHP'den Kıbrıs Uçak Seferleri İçin Önerge
Advert

     Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlçe Başkanı Mustafa Fettahlı'nın girişimleriyle MHP Genel Başkan Yar. Prof.Dr. Semih Yalçın tarafından Şanlıurfa – Kıbrıs uçak seferlerinin başlatılmasına yönelik Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkalığına önerge verildi.

Konu ile ilgili İlçe Başkanı Fettahlı yaprığı açıklamada. "daha önce de dile getirdiğimiz ve önemle yapılması gerektiği yönünde girişimlerimiz sonucu Şanlıurfa -Kıbrıs uçak seferleri başlatılması konusunda yaptığımiz girişimler ve görüşmeler sonucu MHP Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin talimatları doğrultusunda, Genel Başkan Yardımcısı İstanbul Milletvekili Yar. Prof. Dr. Semih Yalçın tarafından TBMM ne soru önergesi verildi"

KIBRIS'TA ÇOK SAYIDA ÖĞRENCİ VAR

        Fettahlı; “Şanlıurfa ve ilçelerinin Kıbrıs’a gönderdiği öğrenci sayısı dikkate alınarak acilen vatandaşlarımızın mağduriyetinin giderilmesi yönünde ilk adım atılmıştır. MHP olarak bu hizmeti vatandaşlarımıza kavuşturmak yönünde bütün mücadele ve imkânlarımızı kullanmak adına milletimize bunu borç bilir saygılarımı sunarım" diye konuştu

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Siverek’te Zihinsel Engelli Öğrenciler Hem Eğlendi Hem Eğlendirdi
Siverek’te Zihinsel Engelli Öğrenciler Hem Eğlendi Hem Eğlendirdi
Siverek'li Öğrencilerden Şehit Annesine Mektup
Siverek'li Öğrencilerden Şehit Annesine Mektup