Okul İdaresinden Basın Mensuplarına Kahvaltı

Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Mehmet Ali Baturalp ilçede görev yapan gazetecilere kahvaltı verdi

Okul İdaresinden Basın Mensuplarına Kahvaltı
Advert

Yenişehir Toki konutları bölgesinde bulunan Zübeyde Hanım mesleki ve teknik Anadolu Lisesi Müdürü Mehmet Ali Baturalp’ın organize ettiği kahvaltıya Siverek’te görev yapan yerel ve ulusal basın çalışanları katıldı.

Kahvaltıdan önce gazetecilere okul binasını gezdirerek, eğitimleri hakkında bilgi verdi. Basın bir şehrin en elzem sesi olduğunu, bunun için bu onurlu mesleği yürüten arkadaşlarla bir araya gelmek istediklerini’ belirten Baturalp “Okulumuzda 802 öğrencimiz eğitim görmektedir ve bu öğrencilerimiz, Hasta ve Yaşlı Hizmetleri, Çocuk Gelişimi, Bilişim Teknolojileri ve Yiyecek İçecek Hizmetleri Alanı şu anda aktif durumda olan alanlarımızdır. Yine Siverek’te bir ilk olacak Adalet Alanı, Muhasebe ve Finansman Alanı da okulumuzda açıldı. Önümüzdeki eğitim öğretim yılında gençlerimize alternatif yaratacaktır"

81 öğrenci kapasiteli pansiyonlarının bulunduğunu’ belirten Baturalp “Okulumuz temiz çehresi ve üst düzey imkânları ile standartların üstünde gençlerimize dinamik bir gelecek yaratmak hedefindedir. Bu kahvaltı ile ağırlamaktan kıvanç duyduğumuz siz değerli basın mensuplarına teşekkür ederim. Yiyecek İçecek Hizmetleri öğretmen ve öğrencilerinin de bu organizasyonda emeği oldukça büyüktür. Onlara da teşekkür ederim” dedi.

Daha sonra Yiyecek içecek Hizmetleri bölümü öğrenci ve öğretmenlerin hazırlamış olduğu kahvaltıya geçildi.

Siverek Siverek Son haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ASIL HEDEF ERDOĞAN!
ASIL HEDEF ERDOĞAN!
Fettahlı'dan Siverek İçin Önemli Talepler
Fettahlı'dan Siverek İçin Önemli Talepler