SEDAT PEKER'İ DÜELLOYA ÇAĞIRDI

Suriye'de IŞİD'e karşı savaşan Eski THKP-C li ve Mukavame Suriyyi Örgütü'nün lideri Mihraç Ural akademisyenleri tehdit eden mafya lideri Sedat Peker'i cepheye davet etti.

SEDAT PEKER'İ DÜELLOYA ÇAĞIRDI
Advert

Mafya lideri Sedat Peker’in,“Barış için Akademisyenler İnisiyatifi” üyesi bin 128 akademisyene yönelik söylediği, “Oluk oluk kanlarınızı akıtacağız ve kanlarınızla duş alacağız” sözlerine Suriye'de rejim için savaşan Mihraç Ural'dan yanıt geldi.

Ural sosyal medya hesabından şunları söyledi: "Sedat Peker'e çağrımdır. Türkmen dağı, Selma, Cisir el Şuğur seni bekliyor. Yiğitlik burada; sözden başka silahı olmayan akademisyenlere kabadayılık taslama. Sedat Peker, kan akıtma sevdanı, er meydanında gel de dök. Adam gibi şehit olmaya çalış. Yol ücretin ve çaylar benden, Bekliyorum seni cesur adam. Duyarlı arkadaşlar lütfen ilgili twitlerimi Sedat Peker'e iletiniz. Çağrım sürüyor. Sedat, kan dökme hevesini gel cephede gider. Bekliyorum. Tüm diktatörler er ya da geç aydınlarla, akademisyenlerle yüzyüze gelerler. Bu da oldu. Soytarı diktatör böylece cami duvarına işemiş oldu. Türkiye halkının onurlu aydınları akademisyenleri gösterdiğiniz duyarlılığa selam olsun. Size uzanacak el bize uzanmış sayılacaktır. Sedat Peker, akademisyenlerin silahı yok sözü var. Sen silahını al gel de elini taşın altına koy Beslemelerin teröristlerle birlikte dövüş. Sedat Peker, bilim insanına dil uzatıp kabadayılık taslayacağına gel de beslemeye çalıştığın terörist şebekelerin safında adam gibi dövüş. Sedat Peker, kan akıtmaya çok hevesliysen Türkmen Dağına bekliyorum.Orada iç dünyanın tüm kirlerini dökebilirsin ölürsen de şehit olursun."

Kaynak: Oda tv

Mihraç Ural
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ibrahim     2016-01-17 sedat Efendi bu yazilanlar mutlaka duymus,sin,yüregin varsa bu davete Uyar adam gibi dövüsürsün,yada,susarsin.bu is zavalli insanlardan harac almaya benzemez,uyusturucu isine hic benzemez,,,,,,,,,,,,,,,.
c.c.c     0000-00-00 Sira sanada gelir merak etme
baba     0000-00-00 Sedat peker bir cakal sehir eskiyasidir turk medyasinin kahramanidir
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ASIL HEDEF ERDOĞAN!
ASIL HEDEF ERDOĞAN!
Fettahlı'dan Siverek İçin Önemli Talepler
Fettahlı'dan Siverek İçin Önemli Talepler