Siverek Belediyesi Çalışmaları Sosyal Medyada Alay Konusu Oldu

Üç yıldır yapboz tahtasına dönen ilçenin alt ve üst yapısı bir türlü bitmek bilmezken, Siverek Belediyesinin bazı çalışmaları sosyal medyada alay konusu oldu.

Siverek Belediyesi Çalışmaları Sosyal Medyada Alay Konusu Oldu
Advert

Üç yıldır yapboz tahtasına dönen ilçenin alt ve üst yapısı bir türlü bitmek bilmezken, Belediyenin bazı çalışmaları sosyal medyada alay konusu oldu.

Çermik yolu kaldırımın da yapılan kazı sonucu, bozulan kaldırımların parke ve bordur taşlarıyla döşenmesi gerekirken, bozulan yerlere beton dökülmesine tepki gösteren bir çok vatandaş, yapılan çalışmaları eleştirerek, alay konusu yaptı.

Belediyenin sanatsal bir iş yaptığını belirten sosyal medya takipçileri, fotoğrafları paylaşarak, fotoğraflar üzerinde bir çok yorum yaptı.

Mustafa Karalük isminde bir sosyal medya kulanıcısı, Çermik yolu kaldırımında yapılan betanlama çalışmasını paylaşarak 'Siverek Belediyesinin sanatsal kaldırım çalışması, bu eserde hangi konuyu ele alınmış, ben pek anlamadığımdan olabilirmi acaba lütfen anlayan arakadaşlar varsa yorumlasınlar" bu paylaşımın altına çok ilginç yorumlar geldi.

İşte o yorumlardan bazıları:

Bir yorumcu çalışmayı Nil nehrine benzetirken, başka biri 3D çalışmasına benzetti.

Selhadin Tüysüz ismin de bir vatandaş 'Bunun bir yama olduğunu, bu çalışma ile Belediyenin ömrünü uzatmaya çalıştığını ama yama ile ömür uzatılamayacığını' yazarken başka bir sosyal medya kulanıcısı " Böyle bir çalışmanın Sivereklilere nostajik bir modern sonrası klasıği yaşatmak istediklerini' belirtmiş

Deniz Bulunmaz isminde bir vatandaş, bozulan başka bir kaldırımın fotoğrafını paylaşarak, yapılan çalışmaları eleştirdi 'Bir haftada yapılan çalışma, diğer hafta bozup yine yapıyorlar, belediye hizmet için geldi yeni sloganları 'yap boz düzelt, yamalı bırak oldu' diye yazdı

İşte diğerleri:

İbrahim Erol isminde vatandaşta 'Belediyenin bilgi ve tecrübe istediğini belirterek, marka ile gelirsin yüzüne gözüne bulaştırırsın, sonra herkes yaptığın icraata sanatsal bir yorum yapmaya kalkar' diyerek 'Tabular yıkılmadan Siverek dikiş tutmaz' diye yazdı.

 

 

 

 

 

Siverek Siverek Belediyesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Siverek-Hilvan Arası Kaza; 9 Aylık Bebek Hayatını Kaybetti
Siverek-Hilvan Arası Kaza; 9 Aylık Bebek Hayatını Kaybetti
Siverek'te Taşımalı Eğitim Öğrencilerine Yönelik Örnek Proje
Siverek'te Taşımalı Eğitim Öğrencilerine Yönelik Örnek Proje