Siverek Belediyesinin eğitime destekleri sürüyor

İlçede ihtiyacı olan 20 okula çok fonksiyonlu fotokopi makinesi

Siverek Belediyesinin eğitime destekleri sürüyor
Advert

Siverek Belediyesince kent merkezinde bulunan 20 okula çok fonksiyonlu fotokopi makinesi hibe etti.

 

Rutin olarak okul ziyaretleri sırasında Belediye Başkanı Resul Yılmaz’dan fotokopi makinesi talep eden okul idarecileri ve öğretmenlerin talebi karşılandı. Kültür Müdürlüğünce temin edilen 20 çok fonksiyonlu fotokopi makinesi kurulumları yapılarak okullara teslim edildi.

 

Gülabibey ilkokulu müdürü Mustafa Akelma, Belediye Başkanı Resul Yılmaz teşekkür ederek, “Öğretmen ve öğrencilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için Başkanımızdan bir fotokopi makinesi talep ettik. Sağ olsun Belediye Başkanımız bizi kırmadı ve bugün gönderdi. Desteği için teşekkür ederiz” dedi.

 

 Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Postacı önceliklerinin ilçede eğitim kalitesini yükseltmek olduğunu belirterek şunları kaydetti: “Bilindiği gibi Belediye Başkanımızın eğitimci kimliği bulunuyor. Belediye Başkanımız Resul Yılmaz hizmetlerin en anlamlısı ve önemli olanının insana yatırım olup eğitimi en üst düzeye çıkarmak olduğunu her fırsata dile getiriyor. İlçemizin çeşitli semtlerinde bulunan 20 okulumuzun çok yönlü fotokopi makinesine ihtiyaçları vardı. İlk etapta 10 tane makineyi okullarımıza teslim ettik. Bunun dışında ihtiyacı olan okullarımızı başvuruları halinde talepleri değerlendirilecek.” 

Siverek belediyesi Siverek haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mistik Olmaya Ne Dersiniz?
Mistik Olmaya Ne Dersiniz?
Deprem Bir Çok Yerde Hissedildi
Deprem Bir Çok Yerde Hissedildi