Siverek CHP İlçe Başkanlığından Basın Açıklaması

Referandum sürecinde tüm taraflar duyarlı olmaya davet edildi

Siverek CHP İlçe Başkanlığından Basın Açıklaması
Advert

Cumhuriyet Halk Partisi Siverek İlçe Başkanı Mehmet Emin Demirbüken imzasıyla yayımlanan basın açıklamasında ilçede bulunan tüm taraflar sağduyuya davet edilerek, şu ifadeler kulanıldı.

Basına ve kamuoyuna

 

Sevgili Siverek’li hemşerilerim bilindiği gibi yakın bir tarihte ülke olarak referandum için sandık başına gideceğiz,  başta  belirtelim ki sonuç ne olursa olsun ülkemiz için hayırlı olmasını temenni ediyorum.

   

       Sosyal medya ve benzeri paylaşım sitelerinde Evet veya Hayır oyu kullanan vatandaşların kin ve nefret içerikli paylaşımlardan uzak durmaları, sağduyulu davranılması her vatandaşın hür iradesi ile oyunu kullanması ve birbirine saygı duyması en büyük temennimizdir.

 

     Ülkemizin içinde bulunduğu süreç dikkate alınarak,  vatandaşlarımız arasında düşüncesi ne olursa olsun ayrımcılığa, kin ve nefrete düşürecek her türlü kaos ve tartışma ortamında uzak durulması için her kes üzerine düşeni yapmalıdır.

 

     Referandumun sonucu ne olursa olsun ilçemizde barışın ve huzurun bozulmaması için tüm siyasi parti ilçe başkanlarının bu hassasiyetle hareket etmesini temenni ediyorum

CHP İlçe Başkanı: Mehmet Eyüp DEMİRBÜKEN

Siverek Siverek haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ASIL HEDEF ERDOĞAN!
ASIL HEDEF ERDOĞAN!
Fettahlı'dan Siverek İçin Önemli Talepler
Fettahlı'dan Siverek İçin Önemli Talepler