Siverek-Diyarbakır Minübüslerinde standart saat uygulaması

Siverek-Diyarbakır arasında sefer yapan dolmuşlarda standart saat uygulaması getirildi

Siverek-Diyarbakır Minübüslerinde standart saat uygulaması
Advert

Siverek-Diyarbakır arası sefer düzenleyen yolcu minibüsleri için vatandaşlardan gelen şikâyetler doğrultusunda standart saat düzenlemesi getirildi.

 

Daha önce fazladan yolcu almak için seferleri aksatan, minibüs şoförleri, yapılan yeni düzenleme ile artık bir buçuk saat içerinde yolcuları varacakları yerlere ulaştıracak.

‘Düzenlemenin gelen şikâyetler doğrultusunda yapıldığını’ belirten firma yetkilileri “İlçe otogarlarında bir minibüs hakkı yükleme yaptıktan sonra sefere çıkan şoförler, maalesef fazla yolcu almak için şehirde çok fazla oyalanıp, zaman kaybediyorlardı, bunun sonucunda vatandaşlarımız, ulaşması gereken saatte, ulaşamıyor ve birçok vatandaşımız mağdur oluyordu. Yaptığımız düzenleme ile Diyarbakır’dan yâda Siverek’ten arabaya binen biri en geç bir buçuk saatte ulaşması gereken yere ulaştırılacaktır, vatandaşlarımızı mağdur eden şoförler olduğu takdirde, bunlar hakkında işlem başlatılacak” denildi.

 

Yapılan uygulamadan memnun kalan vatandaşlar, yetkililere teşekkür etti

(Haber; Mevlüt Bayraktar)

Siverek Siverek haber Siverek son haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Şaban Şenateş     0000-00-00 Hassasiyet yalnız saatte olsa, dolmuşçular yine şehir içinde gecikir, yolda hız yaparlar. Bu ise kazalara sebep olur. Standart bir yolcu sayısı da olmalıdır.
cavus     0000-00-00 Evet dogrudur
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öğretmen Servisi Kaza Yaptı: 10 Yaralı
Öğretmen Servisi Kaza Yaptı: 10 Yaralı
Motosiklette Koyun Var
Motosiklette Koyun Var