Siverek Eğitim-sen üyeleri yemekte bir araya geldi

Eğitim-Sen Şanlıurfa şubesi eş Başkanı Mehmet Keklik 'in de katıldığı toplantıda sendika üyeleri görüş ve düşüncelerini beyan etti.

Siverek Eğitim-sen üyeleri yemekte bir araya geldi
Advert

Siverek Eğitim-Sen üyeleri düzenledikleri yemekli istişare toplantısında bir araya gelerek Şanlıurfa ve Siverek’te ki sendikal faaliyetlerinin yanı sıra Türkiye’de yaşanan son gelişmeleri tartıştı.

Toplantıya Şanlıurfa Eğitim Sen Şube Eş Başkanı Mehmet Keklik Siverek Şube Başkanı Bülent Kayadağ, iş yeri temsilcilerinin yanı sıra çok sayıda üye katıldı.

İlçenin Hasan Çelebi Mahallesinde bir restorantta yapılan toplantıda konuşan Şanlıurfa Eğitim-Sen Şube Eş Başkanı Mehmet Keklik, sendikal anlayışlarının diğer sendikalardan farklı olduğuna, yaptıkları sendikal mücadeleyle demokrasi mücadelesine katkı sunduklarına dikkat çekti.

Keklik, “Sendikamızı üzerinde sistematik bir bası var, baskılara karşı mücadele etmek için daha güçlü bir şekilde örgütlenmeliyiz, iş yeri temsilcisi arkadaşlar sendikamızı diğer eğitim emekçilerine anlatarak yeni arkadaşlar kazanmalı sayısal gücümüz güçlendikçe sendikal ve demokrasi mücadelemiz daha güçlenecek” dedi.

İstişare toplantısı yenilen akşam yemeğinin ardından sona erdi.

sivereksonhaber

Siverek Eğitim-sen Şanlıurfa
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ASIL HEDEF ERDOĞAN!
ASIL HEDEF ERDOĞAN!
Fettahlı'dan Siverek İçin Önemli Talepler
Fettahlı'dan Siverek İçin Önemli Talepler