Siverek Kaymakamı Karagül gazetecilerle bir araya geldi

Kaymakam Karagül, 'Öncelikli hedefimiz Siverek’in gelişmesidir'

Siverek Kaymakamı Karagül gazetecilerle bir araya geldi
Advert

Kaymakamı Dr. Vural Karagül ilçede görev yapan ulusal ve yerel basın kuruluşlarının temsilcileriyle yemekte bir araya geldi.

İlçede görev yapan gazeteciler onuruna Tarihi Paşa Konağında öğle yemeği veren Kaymakam Karagül, ilçede yeni göreve başladığını yoğunluktan dolayı gazeteci arkadaşlarla tanışma fırsatını bu gün elde ettiğini belirterek yemeğe katılan tüm gazetecilere teşekkür etti.

İlçenin sorunlarını gazetecilerle birlikte değerlendiren Kaymakam Karagül, “Hepimizin önceliği Siverek’in her alanda gelişmesidir, ilçemizin gelişmesi için gazeteciler, sivil toplum kuruluşu temsilcileri kanat önderleri birlikte hareket ederek güç birliği yapmalıyız. İlçemizde fakülte açılması amacıyla hükümet konağımızı geçici olarak Harran üniversitesine tahsis ettik önümüzdeki dönemlerde fakülte binası yapmak için el ele vererek çalışmalıyız” dedi.

Gazeteciler adına konuşan ilçenin en yaşlı gazetecisi olan İrfan Gazetesinin imtiyaz sahibi Mehmet Güyüç, ilçede sorunların çözümü için kendilerine hangi görev ve sorumluluk verilse yerine getireceklerini belirtti.

 

siverek kyamakamlığı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ASIL HEDEF ERDOĞAN!
ASIL HEDEF ERDOĞAN!
Fettahlı'dan Siverek İçin Önemli Talepler
Fettahlı'dan Siverek İçin Önemli Talepler