Siverek’te 8 Mart Dünya kadınlar günü etkinliği

“ Kadınların gözünden Siverekli kadınlar” fotoğraf sergisi açıldı

Siverek’te 8 Mart Dünya kadınlar günü etkinliği
Advert

Siverek Fotoğraf Sanatçıları Derneği (SİVSAD) ile merkezi Diyarbakır’da bulunan Fotono 21 Derneği kadın fotoğraf sanatçılarının ortaklaşa düzenledikleri “ Kadınların gözünden Siverekli kadınlar” fotoğraf sergisi açıldı.

    Fotoğraf Sergisinin açılışına Belediye Başkanı Resul Yılmaz, AK Parti ilçe Başkanı İlhan Çelik ilçede bulunan STK temsilcilerinin yanı sıra çok sayıda bayan katıldı.

    İlçenin Cumhuriyet caddesinde bulunan tarihi Cıncıklı hamamda düzenlenen sergide Siverek ilçesinin kırsal alanında farklı alanlarda çekilmiş 50 kadının fotoğrafları  sergileniyor.

      Siverek Fotoğraf Sanatçıları Derneği (SİVSAD)  Başkan Vekili Ferit Akçalı yaptığı açıklamada şunları kaydetti” derneğimiz ile Diyarbakır’da bulunan Fotono 21 Derneği kadın fotoğraf sanatçılarının çalışmalarının yer aldığı sergimizde çok zahmetli ve keyifli çalışmamız oldu. Bazen yağmur altında  ıslandı bayan arkadaşlarımız, bazen de soğuk havada  üşüdüler  50  bayan fotoğraf sanatçısının  katımlıyla   düzenlediğimiz  sergiye   sponsor olan ve katkı sunalara teşekkür  ediyoruz ”dedi.

     Belediye  Başkanı Resul Yılmaz fotoğraf sergisine maddi destek  sağlayanlara  SİVSAD’ın hazırladığı  teşekkür  belgelerini  hak sahiplerine  sundu.

50 hanımının yaşamından kesitlerin sunulduğu  fotoğraf  sergisi 11 Mart’ta  kadar açık kalacak sergi  her gün saat 10 ile 17 arasında  açık tutulacak.

Siverek SİVSAD
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ASIL HEDEF ERDOĞAN!
ASIL HEDEF ERDOĞAN!
Fettahlı'dan Siverek İçin Önemli Talepler
Fettahlı'dan Siverek İçin Önemli Talepler