Siverek’te Bab Aşiretinden ‘EVET’e destek

Bürü açılışına Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar ile Belediye Başkanı Resul Yılmaz katıldı

Siverek’te Bab Aşiretinden ‘EVET’e destek
Advert
Haberin videosu için tıklayın! Haberin galerisi için tıklayın!

Bab aşiretine mensup belediye Meclis üyesi Nuri Bozdağ’ın katkılarıyla Şair İbrahim Rafet Mahallesinde bir aydan önce açılışı yapılan ‘EVET’ bürosunun sembolik açılışı yapıldı. Açılışa Avrupa Birliği Uyum Komisyonu Başkanı Mehmet Kasım Gülpınar, Siverek Belediye Başkanı Resul Yılmaz, Ak Parti İlçe Başkanı İlhan Çelik, Bab aşiretine mensup merkez ile kırsal mahalle muhtarları, aşirete mensup kişiler ile çok sayıda vatandaş katıldı.

 

Açılış töreninde konuşan Şanlıurfa Ak Parti Milletvekili M. Kasım Gülpınar; “EVET bürosunu açtığı için, Nuri Bozdağ’a teşekkür’ ederek “Değerli ailesini ve komşularını buraya topladığı için, Bab Ailesi mensuplarına çok teşekkür ediyoruz, bu sembolik bir açılış önemli olan Bizim Burada Siverek halkı olarak Bab ailesi olarak ve mahalle halkı olarak bu birlik ve beraberliğimizin sandığa yansıyacağını temenni ediyorum” dedi

 

 

Siverek Belediye Başkanı Resul Yılmaz; “Meclis üyemizin EVET Bürosunun açılışı vesilesi ile bir aradayız, burada muhtarlarımız, Bab ailesi mensupları ve mahalle sakinlerimiz var böyle bir EVET bürosunu açtıkları için meclis üyemiz Nuri Bozdağ’a teşekkür ediyorum” dedi.

 

Bozdağ, “Yeni bir Türkiye için hepimiz evet diyoruz, hepimiz biriz beraberiz anayasanın değişmesi, Türkiye için hepimiz için güzel olacağına inandığımız için evet diyoruz” dedi.

 

Milletvekili Kasım Gülpınar, Belediye Başkanı Resul Yılmaz ve Ak Pari İlçe Başkanı İlhan Çelik EVET bürosu açılışının kurdelesini kestikten sonra EVET bürosunda bir süre oturarak vatandaşlarla sohbet etti.

Siverekname Siverek Siverek son haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Siverek-Hilvan Arası Kaza; 9 Aylık Bebek Hayatını Kaybetti
Siverek-Hilvan Arası Kaza; 9 Aylık Bebek Hayatını Kaybetti
Siverek'te Taşımalı Eğitim Öğrencilerine Yönelik Örnek Proje
Siverek'te Taşımalı Eğitim Öğrencilerine Yönelik Örnek Proje