Siverek’te Demokrasi nöbetine Vekil Gülpınar’da katıldı

Gülpınar ‘Vatanı, milleti ve bayrağı için sokağa dökülen Siverek halkıyla gurur duyuyoruz’

Siverek’te Demokrasi nöbetine Vekil Gülpınar’da katıldı
Advert

Fettuhlacı terör örgütü (FETO) tarafından gerçekleştirilmek istenen darbeye karşı 3 gecedir Siverek Emniyet Müdürlüğü Binası bahçesinde Demokrasi nöbeti tutan Siverekli vatandaşlara Avrupa Birliği Uyum Komisyonu Başkanı ve Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar’da katıldı.

Saat 21 sıralarında meydana gelen Gülpınar’ı binlerce Siverekli alkış ve sloganlarla karşıladı, burada halka hitap eden Gülpınar ‘ Allah için Halkı için, milleti için, bayrağı için, demokrasi için meydanlara inen vatandaşlarımızla gurur duyuyoruz’ diyerek söyle devam etti “ bizler her zaman demokrasiden yana olduk, her zaman sandığın gücünü, sizlerin gücüne inandık, işte tıpkı bu gecede olduğu gibi. Sizlerin rızası için bizler bu yola devam ediyoruz. Bizler devamlı şuna inandık haktan bela gelmez kul azmadıkça, kula bela gelmez hak yazmadıkça, Allah’ın izniyle azmadık, Allah’ın rızasını kazanmak için gece gündüz sizlere hizmet etmeye çalışıyoruz.

‘Halkın şer odaklarına karşı çıktığını’ belirten Gülpınar “ Halk seçilmişleri şer odaklarını yem etmemek için, 3 gündür gece gündüz çoluğunu çocuğunu bırakarak sabahlara kadar meydanlarda nöbet tutuyor, Allah bu halktan ebeden razı olsun” dedi

Gülpınar’ın sözleri sık sık tekbirler ışığında ‘Dik dur eğilme bu millet seninle’  sloganlarıyla kesilirken, meydanı dolduran vatandaşlar sabahın ilk ışıklarına kadar nöbete devam etti.

Siverek Kasım Gülpınar siverek son haber siverek son dakika
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ASIL HEDEF ERDOĞAN!
ASIL HEDEF ERDOĞAN!
Fettahlı'dan Siverek İçin Önemli Talepler
Fettahlı'dan Siverek İçin Önemli Talepler