Siverek'te Gazeteciler Günü Çeşitli Etkinliklerle Kutlandı

Siverek ilçesinde Gazeteciler günü kutlandı

Siverek'te Gazeteciler Günü Çeşitli Etkinliklerle Kutlandı
Advert

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde yerel ve ulusal Gazete ve ajanslarda görev yapan Siverekli gazetecilerin günü çeşitli etkinliklerle kutlandı.

Halk Kütüphanesi Müdürü Ali Lale Halk Kütüphanesi binasında sabah kahvaltısında gazetecilerle bir araya gelerek çalışan gazetecilerin gününü kutladı.

      Belediye Başkan Yardımcıları Hasan Baydilli, Hasan Karakaş Siverek’te görev yapan gazetecileri Basın bürolarında ziyaret ederek  birer karanfil armağan edip  günlerini   kutladı.

      Siverek Fotoğraf Sanatçıları Derneği Başkan yardımcıları Ferit Akçalı ile yönetim kurulu üyeleri  93 yıldır ilçede  yayın hayatına  devam eden bölgenin en eski gazetelerinden olan İrfan Gazetesini ziyaret edip çalışanlarına  karanfil armağan  edip Gazetenin İmtiyaz  Sahibi Mehmet Güyüç ile  ile yerel gazetecilik ve gazetecilerin sorunlarını  konuştular.

Çalışan Gazeteciler  günü dolayısıyla Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) ilçe Başkanı Mustafa  Fettahlı  parti binasında gazeteciler onuruna  öğlen yemeği verdi. Yemekten   sonra  Türkiye gündemi ve Başkanlık seçimiyle  ilgili  gazetecilerle  sohbet   eden Fettahlı” Yerel basın tüm kurum ve kurulmuşların  desteklemesi gerekiyor,  biz MHP camiası  olarak sürekli Siverekli gazeteci kardeşlerimizin yanındayız” dedi

     

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ASIL HEDEF ERDOĞAN!
ASIL HEDEF ERDOĞAN!
Fettahlı'dan Siverek İçin Önemli Talepler
Fettahlı'dan Siverek İçin Önemli Talepler