Siverek'te Okullarda Denetim

Siverek İlçe Milli Eğitim Müdürü Nuri Kapanoğlu başkalığında kurulan görevli ekipler kırsal mahallelerde bulunan tüm okulları denetleyerek, rehberlik çalışmasında bulunacak.

Siverek'te Okullarda Denetim
Advert

Siverek İlçesinde 2017-2018 eğitim ve öğretim yılının başlamasıyla beraber, İlçe Milli Eğitim Müdürü Nuri Kapanoğlu başkanlığında kurulan denetleme ekibi çalışmalarına başladı. İlçe genelinde görev yapan Okul Müdürlerinin görevlendirildiği çalışmada kırsal mahallelerde bulunan; Ördekli, Kalınağaç, Beğdeş, Taşıkara, Alan, Ergen, Yalanköz, Divan ve Güvenli İlk ve ortaokullar ile birleştirilmiş sınıflarda görev yapan okul idareci ve öğretmenleri ziyaret edildi. Görevliler tarafından okulların eksiklikleri tespit edilirken,  öğrencilere daha kaliteli bir eğitim sağlanması için deneyimli okul müdürleri tarafından, yeni atanan öğretmenlere rehberlik çalışmalarında bulunuldu.

Denetim çalışmasıyla ilgi İlçe Milli Eğitim Müdürü Nuri Kapanoğlu yaptığı açıklamada; “İlçe genelinde görev yapan okul müdürlerimizden seçtiğimiz arkadaşlarla birlikte, Eğitim ve öğretim de bulunan tüm okullarda denetim yapacağız. Bu çalışma sonucu gerek okullarımız da ve gerekse eğitimcilerimiz de gördüğümüz eksiklikleri derhal tespit edip çözüm odaklı olarak rehberlik çalışmamız olacak. Geleceğimiz olan çocuklarımızın daha iyi ve kaliteli bir eğitim almaları adına, elimizden gelen her şeyi yapacağımızda, kimsenin kuşkusu olmasın” dedi 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ASIL HEDEF ERDOĞAN!
ASIL HEDEF ERDOĞAN!
Fettahlı'dan Siverek İçin Önemli Talepler
Fettahlı'dan Siverek İçin Önemli Talepler