Siverek'te Spor Kompleksi Açılışı Yapıldı

Büyükşehir Belediyesi, tarafından Siverek ilçesinde yapılan spor kompleksi törenle hizmete girdi

Siverek'te Spor Kompleksi Açılışı Yapıldı
Advert

2017 yılı planlamasında yer alan projeleri kapsamın da Büyükşehir Belediyesi,  Siverek Spor kompleksini yapılan bir törenle hizmete açtı.

Spor kompleksi açılışında bir konuşma yapan Siverek Ak Parti İlçe Başkanı İlhan Çelik gençlere seslenerek “ Gençler en çok sizin için bu hizmetler yapılıyor, sizler burada çeşitli spor dallarında müsabaka yapacak, enerjilerinizi harcayacaksınız. Bu noktada bu gibi çalışmalar Ak kadroların ve ayrıca Ak Partimizin kurucu lideri Sayın Cumhurbaşkanımızın, Başbakanımızın ve onların yolunda giden belediyelerin yaptıkları eserlerle gençlere ne kadar önem verdiğinin göstergesidir”

 

Spor’un yanında gençlerin manevi boyutuna dikkat edilmesi gerektiğine dikkat çeken Çelik “ Toplum olarak gençlerimizin manevi boyutunu da güçlendirmemiz lazım, çünkü ne kadarda spor yaparsanız, ne kadar farklı yerlerde etkinlik yaparsanız, ama diğer tarafta gençlerin dini hassasiyet eksik olduğunda maalesef karşımızda, çok farklı bir gençlik çıkabilmektedir. Belki burada enerjisini tüketen bir gençlik değil, elinde Molotof olan, elinde silah olan, elinde kazma ile çukurlar kazan, bir gençlikle de karşı karşıya olabiliriz. Onun için Ak kadrolara biz güveniyoruz, Ak kadroların bu hizmetlere başarıya götürmeleri adına zerre kadar bir şüphemiz yoktur. Tekrarda Siverek’e bu güzel hizmeti kazandırttığı için Büyükşehir Başkanımız Nihat Çiftçi ve ekibine çok teşekkür ediyorum” dedi

Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi “Büyükşehir olarak büyük yatırımlara imza attığını belirterek”  Siverek’in en büyük sorunu su sorununu Fırat’tan getireceğimiz su ile kökten çözüyoruz, artık bu yıl Siverekliler arıtması olan arıtılmış su içeceksiniz” dedi  

Çiftçi şehir merkezi ile kırsal alanlarda yaptığı çalışmaları aktardıktan sonra Spor kompleksinin açılışına geçildi.  Açılışa Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çifti, Karaköpru Belediye Başkanı Metin Baydilli, AK Parti İlçe Başkanı İlhan Çelik ile yönetimi, Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Yeşil ile kurum müdürleri katıldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ASIL HEDEF ERDOĞAN!
ASIL HEDEF ERDOĞAN!
Fettahlı'dan Siverek İçin Önemli Talepler
Fettahlı'dan Siverek İçin Önemli Talepler