Yazarımız Eyüphan Kaya Ortadoğu Gazeteciler Cemiyeti İl temsilciliğine atandı.

Sitemizin yazarı eğitimci yazar, İnsan Haklara Aktivisti Eyüphan Kaya Ortadoğu Gazeteciler Cemiyeti İl temsilciliğine atandı.

Yazarımız Eyüphan Kaya Ortadoğu Gazeteciler Cemiyeti İl temsilciliğine atandı.
Advert

Yazarımız eğitimci yazar, İnsan Haklara Aktivisti Eyüphan Kaya Ortadoğu Gazeteciler Cemiyeti İl temsilciliğine atandı.

Yetki Belgesini Valiliğe teslim eden Kaya, yaptığı açıklamada “malum son yıllarda çeşitli iletişim araçlarının artmasıyla gazetecilik de dahil bu sektör medya olarak nitelendiriliyordu, bu meslek türünü önemsediğim için Medya Konseyi derneğinin temsilciliğini de yapıyordum,
Gazeteciliğin ayrı bir öneme haiz olduğunu ifade eden Kaya şöyle devam etti; malum yakın zamana kadar medya ülkemizde dördüncü güç olarak nitelendiriliyordu. Eğer medyada yer alan haber ve yazılar ile kamuoyunu doğru bilgilendirirse, yanlışı gün yüzüne çıkarılıp, doğru alkışlanırsa hayatın rengi değişir, kanaatim o ki ülkemizin siyasi ve sosyal sorunları arasında bu eksikliğin payı epey yüksektir.
Bu konuda hem gazetecilik mesleğinin hak ettiği yerini bulması için çalışma ve çaba içinde olacağını, meslek etiğini ön plana çıkararak, çalışanların haklarını savunmak için her fırsatı değerlendireceğini söyledi.
Hem uluslar arası, hem ulusal hem de yerelde gazeteciliğin hayatın vaz geçilmez bir rengidir ve olmaya devam edecektir. 
Hayatın içinde kimin rolü ne olursa olsun gazetecilere saygılı olmaya haklarını savunmaya davet ediyorum, umarım Ortadoğu Gazeteciler Cemiyeti temsilciliğiyle daha faydalı çalışmalara imza atacağız, dedi.

Siverekname ailesi olarak yazarımıza yeni görevinde başarılar diliyoruz 

Eyüphan Kaya
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ASIL HEDEF ERDOĞAN!
ASIL HEDEF ERDOĞAN!
Fettahlı'dan Siverek İçin Önemli Talepler
Fettahlı'dan Siverek İçin Önemli Talepler