Yılmaz Hayvan pazarında Esnafın Tepkisiyle Karşılandı

Hayvan pazarı esnafını ziyaret eden Belediye başkanı Resul Yılmaz, esnafın tepkisiyle karşılandı

Yılmaz Hayvan pazarında Esnafın Tepkisiyle Karşılandı
Advert

3.5 yıldır belediye başkanlığına geldiği bu güne kadar hiçbir vaadini gerçekleştirmeyen Resul Yılmaz son zamanlarda gittiği her yerde vatandaşlar tarafından tepkiyle karşılanıyor.

Yılmaz sabah saatlerinde Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından asfaltlanan Hayvan pazarı yolunda incelemelerde bulunarak, hayvan pazarı esnafını ziyaret etti. Resul Yılmaz’ı karşılarında gören hayvan pazarı esnafı Yılmaz’a tepki gösterdi.

Esnaflardan biri “Siverek Hayvan Pazarı bölgenin en büyük hayvan pazarı olduğu halde neden, kaçak durumda, burada satılan hayvanları dışarı götürene kadar ölüm terleri çekiyoruz, yolda yakalanacağız diye, niye bu soruna cevap bulamıyorsunuz?” dedi

Yılmaz bu işlemin belediye ile alakası olmadığını söylemesi üzerine başka bir vatandaş “Birçok belde hayvan pazarına gidiyoruz, kapıda zabıtalar duruyor ve hayvanın gideceği yere kadar, irsaliye veriyor ve sorun çıkmıyor. Siz bunu dahi yapamıyorsunuz?”

Köyünde belediyenin hiçbir hizmet yapmadığını belirten başka biri “Halkın arasında gezip poz vermek kolay, icraat istiyoruz” demesi üzerine, Resul Yılmaz “ Sorununuz varsa Başkanlık makamına gelin orda konuşalım, burası yeri değil”

Bunun üzerinde toplanan vatandaşlar “Biz makama geldiğimiz halde seninle görüşemiyoruz, müsait değil denerek bizleri başından savıyorlar, Siverek tarihinde halktan bu kadar kopuk Başkan görmedik”

Esnaflardan başka biri “Biz her zaman AK Partiye çalıştık ve oy verdik ama bu saatten sonra senin yüzünden, artık çalışmayacağız, AK Partiyi temsil edemiyorsun, bölgeler arasında hizmetler de ayrım yapıyorsun. Elimizden geldiğince artık aleyhte çalışacağız” dedi

Bazı vatandaşlar hayvan pazarı gezisini alaya alarak “ Tekrar gelip birkaç fotoğraf çekip, halkla iç içeyim demeye gelmiş olmalı, bu konuda çok başarılı” dedi

Hayvan pazarı esnafının yoğun tepkisi üzerine, gezisini yarıda bırakan Resul Yılmaz hayvan pazarını terk etti.

Yılmaz’ın hayvan pazarını terk etmesi sonrası vatandaşların tepkileri devam etti.

Halkın tepkisi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mistik Olmaya Ne Dersiniz?
Mistik Olmaya Ne Dersiniz?
Deprem Bir Çok Yerde Hissedildi
Deprem Bir Çok Yerde Hissedildi